Ukázky webů

Podívejte se, jak může vypadat web vytvořený prostřednictvím systému Weby za hubičku. Jedná se pouze o ukázkové weby, které nejsou spuštěny a slouží pro Vaši představu o tom, co vše lze prostřednictvím Webů za hubičku vytvořit.

 • vosadka

  Malířské práce David Vosádka

  Web, který prezentuje živnostníka a nabídku jeho služeb. Ukázka toho, že i obyčejný malíř může mít pěkný, technicky dobře zpracovaný a především levný web.

 • auto

  Autoškola Roadmaster

  Webová prezentace autoškoly, která díky modulu Přiložené soubory umožňuje studentům přímo stáhnout aktuální testy nutné k získání řidičského oprávnění. Weby za hubičku neslouží pouze jako vizitka podnikatele, díky modulům splní také další Vaše požadavky na web.

 • ohanka

  Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Oháňka

  Web, který nabízí právnické služby jednoho právníka. Prezentace obsahuje velké množství odkazů. Je jedno, zda jste řemeslník nebo právě zrovna právník, weby za hubičku mají co nabídnout každému.

 • gratia

  Salon Gratia

  Web, který prezentuje kosmetický salon. Představuje a informuje o všech službách, které salon nabízí. Máte kadeřnictví, zabýváte se kosmetickou péči či nabízíte výborné masáže? Právě takhle může vypadat i Vaše prezentace.

 • gaston

  Veterinární ordinace Gaston

  Web, který prezentuje veterinární ordinaci. Obsahuje aktuality, ukázky z veterinární praxe a kompletní nabídku služeb. Podobně může vypadat i web, který vytvoříte pro svého domácího mazlíčka či například chovnou stanici.

 • zlatnik

  Zlatník a rytec Alois Král

  Webová prezentace zlatníka a rytce. Prezentuje zde svoji tvorbu a díky modulu Fotogalerie také doplňuje web grafickými ukázkami již vytvořených prací.

 • trio

  Cukrářství Trio

  Web cukrářství, který prezentuje nabídku svých produktů. Návštěvníci zde najdou nové recepty a mají možnost objednat výrobky prostřednictvím kontaktního formuláře. Navíc mají možnost se o recepty podělit s ostatními díky službě AddThis.

 • pes

  Restaurace U Hladového psa

  Jednoduchý web se základní šablonou. Ukázka toho, že i s jednoduchou šablonou máte web, který může oslovit jeho návštěvníky. Navíc jeho tvorba Vám zabere opravdu málo času.

 • palenice

  Pěstitelská pálenice Kyjov

  Web prezentující pěstitelskou pálenici a nabídku produktů. Obsahuje také anketu, která zjišťuje oblibu jednotlivých produktů. Díky anketě získáte informace, které můžete využít v marketingové politice Vaší společnosti.

 • foto

  Fotografka Ing. Lenka Kladinová

  Web fotografky, který prezentuje její práci a informuje o aktuálním projektech. Prostřednictvím webu nabízí také své fotografie k prodeji.

 • rambut

  Kadeřnictví Rambut

  Ukázka webu, který prezentuje kadeřnictví a jeho poskytované služby. Využívá modulu Aktuality k zobrazení jednotlivých odstínů vlasové kosmetiky.