FAQ

Nevíte si s něčím rady? Pak tu pro Vás máme pár klasických problémů a jejich rychlé řešení. Pokud Vám samozřejmě nepomohou ani níže uvedené řádky, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Jak začnu tvořit nový web?

Stačí jednoduše na úvodní stránce klikout na "Začít tvořit web" nebo v "Cenách a balíčcích" vybrat přímo požadovaný balíček. Pak se nechte pouze navádět informacemi, které se Vám budou zobrazovat a vyplňte minimální požadované údaje.

JakÝ JE ROZDÍL MEZI NABÍZENÝMI BALÍČKY?

Rozdíl mezi jednotlivými balíčky můžete jednoduše porovnat v rubrice "Ceny a balíčky". Hlavní rozdíl mezi nimi je v počtu obsažených modulů, počtu e-mailových schránek, poskytnutém datovém prostoru a taktéž v čase, který Vám rádi v rámci daného balíčku věnujeme k úspěšné tvorbě webu.

MUSÍM podepsat nějakou smlouvu?

 

Kolik a Jak se za to platí?

Ceny za tvorbu webu jsou uvedeny u jednotlivých balíčků. Dále je nutné platit měsíční poplatek za hosting. Ceny za moduly, které objednáte navíc jsou taktéž uvedeny v záložce "Ceny a balíčky".

Přehled o Vámi uskutečněných platbách najdete v profilu uživatele v záložce "Platby". Veškeré platby jsou prováděny na náš účet.