Moduly

Každý kvalitní a efektivní web je v zásadě jako puzzle - tedy skládačka, která má nějaký výsledný cíl a Vaším úkolem je správné dílky poskládat tak, abyste daného cíle dosáhli. Není tedy smyslem mít na webu co nejvíce různých modulů, ale mít takové, které Vám zvýší konverzi návštěvníků na Vaše zákazníky. Proto Vám nabízíme plnou variabilitu v sestavení webu přesně dle Vašich konkrétních cílů a požadavků prostřednictvím námi připravených modulů.

Pokud nevíte, které moduly jsou vhodné právě pro Vás, pak využijte nejdříve jednoho z námi připravených balíčků, a další moduly pak můžete následně aktivovat ze svého administračního rozhraní.

ico-module-2.png

Anketa

Modul umožňuje vložit anketu do levého sloupce na každou stránku Vašeho webu. Prostřednictvím ankety máte možnost definovat vlastní statistiku pro získání informací od návštěvníků webu. Anketu vytvoříte v editaci Vašeho projektu v sekci Základní údaje. Samotný vzhled ankety je závislý na Vámi zvolené šabloně.

cena modulu: 499 Kč bez DPH

detail modulu

ico-module-1.png

Aktuality

Modul přináší aktuality na váš web. Vložte do hlavní kategorie, kterou si pojmenujte třeba Aktuality či Novinky. V editace této stránky je třeba zatrhnout, že právě tato stránka bude obsahovat jednotlivé aktuality. Pro každou aktualitu je nutné vytvořit podstránku, kterou naplníte obsahem dané aktuality. Novinky budou seřazeny podle data jejich publikování. Veškeré moduly můžete aktivovat až po připsání platby na náš účet.

cena modulu: 499 Kč bez DPH

detail modulu

eshop

E-shop

Díky Webům za hubičku maté také možnost prodávat své produkty prostřednictvím Vašich stránek. S modulem e-shop můžete vkládat nové produkty, měnit ceny a nabízet slevové akce kdykoliv se Vám zachce. Zákazník si objedná vystavené zboží a Vám přijde objednávka do Vaší emailové schránky.

cena modulu: 1 999 Kč bez DPH

detail modulu

ico-module-3.png

Fotogalerie

Modul umožňuje vkládat do jednotlivých stránek fotogalerii s obrázky. V editaci Vašeho projektu nahrejte obrázky a poté je můžete vložit do fotogalerie na libovolnou stránku Vaší prezentace. Tento modul je již obsažen v balíčcích Základ i Standard.

cena modulu: zdarma

detail modulu

komentáře

Komentáře

Tento modul umožní návštěvníkům stránek reagovat na informace z Vašeho webu. Díky komentářům se dozvíte jejich názor na zveřejněné aktuality, na nabízené produkty či přímo na Vaši firmu.

cena modulu: 499 Kč bez DPH

detail modulu

ico-module-4.png

Kontakt

Prostřednictvím modulu Kontakt zobrazíte kontaktní informace na Vás či společnost na každé stránce webu. Kontakt je zobrazen v levé boční části stránky.

cena modulu: zdarma

detail modulu

ico-module-5.png

Kontaktní formulář

Modul, který Vám umožní vložit kontaktní formulář na vybrané stránky Vašeho webu. Pomocí formuláře se k Vám dostanou dotazy od návštěvníků Vašich stránek. V obsahu webu pouze zatrhněte, zda chcete, aby upravovaná stránka obsahovala kontaktní formulář. Tento modul je zdarma obsažen v balíčcích Základ a Standard.

cena modulu: zdarma

detail modulu

soubory

Přiložené soubory

Modul Vám umožní umístit různé typy souborů na web. Po aktivaci tohoto modulu můžete zveřejnit ceník, videa, certifikáty, osvědčení a další informace o Vás či společnosti. Soubory stačí nahrát v záložce Soubory v editaci projektu a poté můžete přikládat soubory k jednotlivým stránkám prezentace.

cena modulu: zdarma

detail modulu